Javna kanalizacija

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Javna kanalizacija

Postaj  Gurija on 16.02.08 18:28

Bilo je priče da će sva domaćinstva u mistu dobit mogućnost priključka na javnu kanalizaciju.
Nije vrag da samo Mačkovo selo ima tu privilegiju kakit i vršit pi,pi u javni kanalizacijski sustav.
Zna li itko kad bi i ostatak Komina svoju biološku funkciju moga istrest u to čudo od ćenife?
🐘
Gurija
Gazda u kokošinjcu/Admin
Gazda u kokošinjcu/Admin

Broj postova : 912
Registration date : 12.02.2008

http://korf.forumeast.com/

[Vrh] Go down

Re: Javna kanalizacija

Postaj  Guriš on 02.06.08 14:11

Evo san prije par minuta telefonira sa ljudima iz Ploča, pa su mi u priči oko našega Komina i ovo ispričali. Šta se tiče kanalizacije u Kominu,o toga neće bit ništa.Jer Kominjani nisu dovoljno angažirani i voljni uložiti truda,rada i srestava u kanalizacjski sistem !! Jedni neće da daju teren (zemlju) di bi tribala prolazit kanalizacija,a drugi nemaju volje ni koristi da se povede o tome računa.
Ja mogu samo reć na tu temu;
ŽIVILO ZDRAVLJE NAŠE DICE I NAS ,U VIKE VIKOVA. AMEN !!

Guriš
Co-Administrator
Co-Administrator

Broj postova : 1294
Registration date : 18.02.2008

[Vrh] Go down

Postaj  frances on 03.06.08 8:59

neznam, kanalizacija je nužna...... i iz higijenskuh razloga i ekoloških....još se uvijek nemogu načuditi da neka naša mista tek sad dobivaju kanalizaciju, a split ju je ima još u vrime dioklecijana. što se tiče zdravlja -tribat će vam molitva jer ako se nastavi biološki otpad u riku ispuštat bit će svašta. I to nije samo u kominu, nego i u drugim susjednim mistima kao i npr opuzenu koji također tek sad dobiva kanalizaciju..... jedina je razlika to što je projekt u opuzenu već zaživio......
frances
Pivčić/kokica
Pivčić/kokica

Broj postova : 126
Registration date : 16.03.2008

[Vrh] Go down

Postaj  Rainmaker on 03.06.08 19:56

Te kanalizacije mi nećemo vidjeti jer mi, Kominjanini, smo idioti i uvijek ćemo biti. Čast iznimkama!
afanko
Rainmaker
Kukurikan/kokodaka
Kukurikan/kokodaka

Broj postova : 385
Registration date : 17.05.2008

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]