Kitesurfing?

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Kitesurfing?

Postaj  Borat on 17.08.08 17:38

Kiteri nas ugrožavaju nas ugrožavaju i okupirali su cijelo područje "glave".
što napraviti?
molim da se uključite u diskusiju
Borat
Co-Administrator
Co-Administrator

Broj postova : 151
Registration date : 15.02.2008

[Vrh] Go down

Re: Kitesurfing?

Postaj  Rainmaker on 17.08.08 18:10

hmm... linčovat ih?
Šalim se naravno!!!
Trebamo se skupit jednog dana i sve ih potjerat i stavit neku zabranu jer svaki put kad uđem u vodu trebam se paziti da jedan od tih manijaka me ne udari jer oni ne paze ni na što!!!!
Rainmaker
Kukurikan/kokodaka
Kukurikan/kokodaka

Broj postova : 385
Registration date : 17.05.2008

[Vrh] Go down

Postaj  Mare on 18.08.08 7:25

Da bi se rijesio problem treba uzeti stvari u svoje ruke jer ocito nase lokalne vlasti u nicemu ne vide problem.Znaci prvo na lijepi nacin ih upozorite a ako nebude nikakvog poboljsanja onda se stavi nekakva rampa i neda im se uopce doci do glave.Posto je njihov dolazak i surfanje ilegalno ,nas narod ima vece pravo na tzv tu divlju plazu jer se njom koristi godinama.Ljudi zasto sebi dopustamo da nas netko pogura do kraja prije nego se zastitimo.Iako ne zakonom upisano pravo ,nase je pravo koristenja pa ajde jednom u zivotu iskoristimo to i sami pocnimo cistit probleme....Good luck!
Mare
Piplić/ca
Piplić/ca

Broj postova : 75
Registration date : 20.02.2008

[Vrh] Go down

Postaj  Borat on 18.08.08 22:44

oni su nas na lagano fini "fiskalski"način istjerali sa "glave".ima čak neki mađar koji organizira školu kitesurfing i dovodi strance i zarađuje na našem ušću.gledam jučer vreće pune smeća što su gospoda donijeli sa sobom i ostavili naravno kod morisovog bara.
ti kiteri su obicni skart koji nemaju "baje" u djepu i nepozeljni su jer cak i vodu donose iz svoje maticne zemlje.cijeli dan mogu biti samo o pasteti.
sto se mene tiče ja ih nonstop tjeram "pogotovo slovenece" i ne želim ih vidit tamo.AMEN (ja nisam nikakav nacionalista,većvolim svoj kraj)
dolaskom ovih kitesurfera ugrozili su moj užitak"ćeif" na ušću i puna mi ih je kapa.treba ih pod hitno potjerat.ovo se ne odnosi na windsurf daskaše jer čovjek se popne na dasku i ide daleko i nikog ne ugrožava niti smeta.
Borat
Co-Administrator
Co-Administrator

Broj postova : 151
Registration date : 15.02.2008

[Vrh] Go down

Postaj  Clark on 23.08.08 8:21

Slažen se sa vama?to trba potrat ća.

Clark
Mlatimudan/ica
Mlatimudan/ica

Broj postova : 568
Registration date : 27.03.2008

[Vrh] Go down

Postaj  tajnica on 24.08.08 11:26

Mislin da netribamo bit tako drastični već se organizirat i napravit reda.Lani sam se posvađala sa tin mađaron jer je drža školu a od konopa se nije moglo proć u vodu.Nisu oni ludi što tu dolaze jer vide da mi nemamo vlast koja bi uvela reda.Plaže ima sasvim dovoljno i za kupače i za njih.Problem je u tome što oni vole da se kurče pa izvode to pred gledateljstvom.U Hrvatskoj već imaju plaže koje jako dobro zarađuju na kajtanju tako što su označili dio gdje je to dopušteno a i nemogu kajtat kako hoće i koliko hoće nego imaju raspored kako će ić.Zato mislin da bi se tribali organizirat i postavit redara ili nešto slično koji će dobivati plaću za svoj posa a ona bi se dobivala od srestava koji su naplaćeni od kajtera.

tajnica
Piplić/ca
Piplić/ca

Broj postova : 7
Registration date : 14.04.2008

[Vrh] Go down

Postaj  frances on 25.08.08 15:45

a tajnicom se slažem, ali to se treba odjeliti i to hitno! kad sam se prvi(i zadnji) put ove godine išla kupat na ušće zamalo sam ostala bez glave zahvaljujući njihovom nemaru. lik mi je proša 10 cm iznad glave...... hello???????!!!!!!!!!!!! Bija u Rare
frances
Pivčić/kokica
Pivčić/kokica

Broj postova : 126
Registration date : 16.03.2008

[Vrh] Go down

Postaj  Gurija on 18.05.09 21:20

Na našu žalost ne možemo im ništa dok ne zaštitimo ušće registracijom kupališta.
Naime, kako neslužbeno doznajem, postupak je u fazi realizacije, ali kako je naš pravni sustav poslovično brz i nadasve učinkovit možemo im još neko vrime samo puvat u gu... hmmm
Ili usić dva kamiona kolaca i pozabadat po plićaku i tako ih otirat.
Nisu oni ludi. Sve badava, sve na "divljaka", jeftini smještaj u Blacama i kampu na opuzenskoj plaži... pa nisu valjda ludi ići tamo di se masno plaća.
A MZ Komin nema od toga svega nikakve koristi i još k tome, ne možeš se okupat na svojoj plaži od tamo nekih jebivjetara pridošlih iz Tunguzije.
Ja osobno se nisam okupa na ušću već dvi sezone.

My status
Gurija
Gazda u kokošinjcu/Admin
Gazda u kokošinjcu/Admin

Broj postova : 912
Registration date : 12.02.2008

http://korf.forumeast.com/

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down