Politička i Ekonomska situacija u Kominu............

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Politička i Ekonomska situacija u Kominu............

Postaj  Guriš on 01.03.08 16:22

What a Face Mene bi interesitalo kao i većinu Kominjana izvan domovine šta se to događa u mistu.Politička i ekonomska situacija mista i mišćana,kao i budućnost nam Komina.Ajde malo ozbilnijih tema,nesamo povraćajko .

Guriš
Co-Administrator
Co-Administrator

Broj postova : 1294
Registration date : 18.02.2008

[Vrh] Go down

Re: Politička i Ekonomska situacija u Kominu............

Postaj  Gurija on 01.03.08 16:43

Ja osobno sam politički neuk,a o ekonomskoj strani Komina i kominjana mogu samo reć da ima obitelji koje od miseca do miseca žive uzbudljivije od Davida Copperfielda.
Krpe kraj s krajem na rubu bankrota sa zavidnom magičarskom sposobnošću,a s druge strane ima i onih koji se bogate na ovaj ili onaj način i nije ih briga za dobrobit mista.
Prije će sirotinja izdvojit za selo nego li tajkunčići.
Ne znam koliko i uopće dobija li Komin iz proračuna išta, a, kako čujem, i vjećnici su nam spori i nezainteresirani.
Ljudi nas predstavljaju!!!
''Svak za se travu pase,ja ću za se,a ostali neka krepaju'' je opći slogan nas kominjana.
Eto,to je onoliko koliko ja znam i uviđam.
Budućnost Komina
downneizvjesna

Zadnja promjena: Gurija; 02.03.08 10:24; ukupno mijenjano 1 put.
Gurija
Gazda u kokošinjcu/Admin
Gazda u kokošinjcu/Admin

Broj postova : 912
Registration date : 12.02.2008

http://korf.forumeast.com/

[Vrh] Go down

Postaj  Nenad on 02.03.08 8:04

O politici i političarima moglo bi se pisati danima. Čitajući literaturu iz psihologije, i psihoanalizu ljudi koji se bave politikom, dođem do zaključka, da politika spada u najprljaviju rabotu kojom se može baviti ljudsko biće. Političari su krivci za glad u svijetu, za sve ratove, sve lopovluke, zagađenje i uništavanje prirode. Politika je bitka za novac i moć. Da ne palamudim puno. Šta i kako napraviti, odnosno kako od politike izmusti ono šta se da izmusti za našu dobrobit. Mi mali ljudi trebamo raditi i ćiniti dobro za svoje misto, projekte i ideje dovesti pred samu realizaciju i onda za to užicat lovu od političara. Političarima je ionako stalo do slave i vlastite promocije, tko ih šljivi, njima slava a nama naš projekt. Ionako će svaki od njih kad tad napraviti neki zajeb od kojeg će im se ta slava razvodniti. NPR. Jambo ima love, nezna šta će s njom. Triba mu reći: "Ajde Jambo napravi rivu u Kominu, bit ćeš lik samo takav. Svi će pričat o tebi. Na ove dosadašnje fore s diljenjem srdela pred izbore padaju samo pizduni. Učini nešto pravo". Tko zna! Taština je gadna mana svih političara, triba igrat na tu kartu.
Nenad
Moderator
Moderator

Broj postova : 89
Registration date : 17.02.2008

[Vrh] Go down

Postaj  Borat on 08.03.08 10:56

u kominu nema situacije! :cheers:
Borat
Co-Administrator
Co-Administrator

Broj postova : 151
Registration date : 15.02.2008

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics